Welkom bij Ons Dorpshuis

Ons Dorpshuis Westeremden is de huiskamer van en voor Westeremders. Mooi gelegen, centraal aan het dorpsplein, boven op de eeuwenoude wierde. De oudste delen van het dorpshuis dateren uit de 16e eeuw, daarmee is Ons Dorpshuis het oudste dorpshuis van de provincie Groningen.

Westeremders ontmoeten elkaar in het dorpshuis bij vele vaste activiteiten, zoals  de zang, het kaarten, sjoelen en de Zumba. Naast de vaste verenigingsactiviteiten wordt er regelmatig iets georganiseerd voor het hele dorp, voor jong en oud!

Via de website houden we elkaar op de hoogte van wat er ‘boven op het dorp’ op de agenda staat.
Dus kijk regelmatig even op de site, maar wanneer het even kan. Zorg dat je er bij bent!

Zelf organiseren

Wil je zelf iets organiseren in het dorpshuis? Leuk! Er is veel mogelijk. Vraag er naar bij onze beheerders.

« Vorige Item |